O nas

ENTE Nieruchomości to licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami obsługujące kupujących i sprzedających nieruchomości na terenie całego województwa śląskiego. Nasze biuro opisać można w trzech słowach: innowacyjność, wiedza i profesjonalizm. W marketingu nieruchomość zawsze wykorzystujemy nowoczesne metody zdecydowanie wykraczające poza piękne zdjęcia i promocję nieruchomości na portalach. Wykonujemy szeroko zakrojone kampanie, wykorzystując m.in. nowoczesny sprzęt do wykonania wirtualnego spaceru. Ponadto chętnie dzielimy się wiedzą prawną z naszymi klientami. Posiadamy w zespole prawnika, który będzie w stanie wytłumaczyć wszelkie zawiłości prawne i pozwoli bezpiecznie zakupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.
Nasze biuro prowadzone jest w myśl nowoczesnego zarządzania. Sprawy beznadziejne są załatwiane od ręki, na cuda trzeba poczekać trochę dłużej. ;)

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
11 3
Niepoprawny wynik

Klienci o nas

Sandra Chamula
Z całego serca mogę polecić Panią Natalię. Doskonale zna się na tym co robi, uważnie słucha i analizuje, dlatego potrafi świetnie doradzić klientowi. Zawsze przygotowana do spotkania, pełen profesjonalizm i klasa oraz niewyczerpane pokłady cierpliwości :)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wraz z mężem za Pani pomoc!
Mateusz Winiarski
Serdecznie polecam Panią Natalie. Współpraca z nią układała się znakomicie. Zawsze w pełni przygotowana a sam profesjonalizm i zaangażowanie ocenić mogę jedynie 10/10.
Renata S
Serdecznie dziękuję Pani Natalii Trestce za pomoc. Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w krótkim czasie udało mi się sprzedać mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Natalię całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna i zawsze dyspozycyjna. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Natalią.
Tomasz Pąchalski
Polecam! Bardzo rzetelne przygotowanie oferty, duże zaangażowanie w poszukiwanie klientów. Pani Natalia teraz to jako Agent prowadzące przez cały czas prowadzenia sprzedaży bardzo pomocna, profesjonalna i uprzejma. Spokój, cierpliwość i skromność pomaga ją w sprawnym i skutecznym budowaniu zaufania, co ważne dla obu stron transakcji. Duże umiejętności negocjacji rozwiązywania problemów, w pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji sprawiają że już nie chcesz współpracować z innymi agentami. Polecam współpracę z biurem, szczególnie z panią Natalią Trestka.