Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska, Godula

2 pokoje
37.00 m²
6 378,38 zł/m2
3 piętro
IRE-MS-103
oblicz.rate.kredytu

236 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty IRE-MS-103
Powierzchnia 37,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 8,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 10
Garaż brak
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 450 PLN
Okna nowe drewniane
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Plac zabaw tak
Gaz jest
Woda tak - ciepła junkers
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Klucze tak
piwnica tak, 3,50 m²
Natalia Trestka

Natalia Trestka

CEO / Real Estate Agent
licencja: 28131

napisz.wiadomosc 88 ofert

opis.nieruchomosci

RUDA ŚLĄSKA - GODULA, ul. Czereśniowa

Powierzchnia mieszkania wynosi 37 m2 + piwnica. Mieszkanie mieści się na III piętrze w bloku z windą.

Spokojna oraz cicha okolica.

Świetna komunikacja - przystanki autobusowe oraz nieco dalej przystanki tramwajowe.

Duzy parking. 

Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2023 roku - podczas remontu zostały wymienione wszystkie instalacje. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się siła. 

Opłaty czynszowe wynoszą tylko 450 złotych (w tym zaliczka na C.O., wodę, opłaty administracyjne, fundusz remontowy, sprzątanie, wywóz śmieci)

Spółdzielnia: RSM - Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Prezentowane mieszkanie składa się z: