Działka na sprzedaż Secemin, Kuczków

3826.00 m²
38,94 zł/m2
IRE-GS-241
oblicz.rate.kredytu

149 000 zł

Działka na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty IRE-GS-241
Powierzchnia 3 826,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, budowlano - rolna, inwestycyjna, leśna, mieszkaniowa jednorodzinna, mieszkaniowa wielorodzinna, mieszkaniowo-usługowa, rekreacyjna, rekreacyjno-budowlana, rolna, rzemieślniczo-budowlana, usługowa
Standard
Wymiary działki dł. 120m x szer. 44m (w najszerszym punkcie). m
Otoczenie działki zabudowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 7 000 m
Odl. do szkoły [m] 10 000 m
Odl. do przedszkola [m] 10 000 m
Prąd jest
Kanalizacja brak
Michał Mandowski

Michał Mandowski

CEO / Real Estate Agent
licencja: 27263

napisz.wiadomosc 140 ofert

opis.nieruchomosci

Duża działka granicząca z lasem 3826 m² – Kuczków, gm. Secemin, woj. świętokrzyskie

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3826 m², położona w urokliwej miejscowości Kuczków (gmina Secemin, woj. świętokrzyskie). Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą oraz dogodnego dojazdu z aglomeracji śląskiej.

Media i uzbrojenie

  • Woda – doprowadzona
  • Prąd – doprowadzony
  • Kanalizacja  w trakcie prowadzenia

Otoczenie i sąsiedztwo

  • Otoczenie lasów, idealne dla grzybiarzy i miłośników przyrody,
  • Liczne ścieżki rowerowe i tereny spacerowe,
  • Spokojna, zielona okolica z dużym potencjałem rekreacyjnym,