Dom na sprzedaż zamianę Żory, Żniwna

4 pokoje
142.00 m²
6 197,18 zł/m2
IRE-DS-119
oblicz.rate.kredytu

880 000 zł

Dom na sprzedaż zamianę
Video
sprzedane

szczegoly.oferty

Symbol oferty IRE-DS-119
Powierzchnia 142,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 450 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj domu szeregowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż wolnostojący
Okna aluminium
Instalacje nowe
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki frontowe kute
Rok budowy 2024
Ogrzewanie pompa ciepła
Prąd jest
Michał Mandowski

Michał Mandowski

CEO / Real Estate Agent
licencja: 27263

napisz.wiadomosc 140 ofert

opis.nieruchomosci

Green Home Żory - innowacyjne, zero emisyjne domy oparte na nowej technologii dla Twojej Rodziny!

Projektując przestrzeń mieszkalną Green Home Żory padło jedno podstawowe założenie: stworzyć innowacyjne technologicznie, nowoczesne, ale z nutą klasyki, spokojne miejsce w otoczeniu zieleni, jednocześnie blisko centrum, dające komfort przedmieścia i wygody miasta w jednym.

Żory to rozwijające się miasto, z darmową komunikacją miejską, do którego chętnie nabywają ludzie. W odległości 25 min znajdują się Katowice, a droga autostradą do Gliwic zajmuje 15 min. Dzięki czemu Green Home Żory będą idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ponieważ usytuowanie przestrzeni mieszkalnej przy ul. Żniwnej oferuje wyjątkowy komfort mieszkania w zacisznym otoczeniu zieleni, jednocześnie będąc zaledwie krok od centrum miasta, centrum przesiadkowego i dworca PKP z możliwością dojazdu do wielu miast oraz z szybkim dostępem do autostrady A1 i drogi krajowej DK81. W zasięgu spaceru znajduje się również: Park Wodny Aquarion, Hala Widowiskowo Sportowa oraz Park Cegielnia z wieloma atrakcjami, jak skatepark, plac zabaw i zielony labirynt.