Mieszkanie na sprzedaż Katowice, Załęże

4 pokoje
33.25 m²
10 827,07 zł/m2
3 piętro
IRE-MS-303
oblicz.rate.kredytu

360 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

szczegoly.oferty

Symbol oferty IRE-MS-303
Powierzchnia 33,25 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 560 PLN
Usytuowanie narożne
piwnica tak, 5,70 m²
Natalia Trestka

Natalia Trestka

CEO / Real Estate Agent
licencja: 28131

napisz.wiadomosc 88 ofert

opis.nieruchomosci

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 38,95 m² (33,25 m2). Nieruchomość znajduje się w Katowice, przy ul. Janasa, w dzielnicy Załęże.

Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,70 m². Budynek wyposażony jest w domofon, a przed nieruchomością dostępne są miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech niezależnych pokoi, przedpokoju oraz łazienki z WC. Funkcjonalny układ sprawia, że mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem dla studentów lub osób pracujących.

Nieruchomość przeszła remont około 4–5 lat temu. Mieszkanie jest zadbane, sprzedawane wraz z pełnym wyposażeniem, co pozwala na szybkie zamieszkanie lub kontynuację najmu bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.