Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska, Ruda

2 pokoje
53.40 m²
4 194,76 zł/m2
2 piętro
IRE-MS-9
oblicz.rate.kredytu

224 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
sprzedane

szczegoly.oferty

Symbol oferty IRE-MS-9
Powierzchnia 53,40 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 53,40 m²
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 720 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1915
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie park
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 3 000 m
Odl. do przedszkola [m] 4 400 m
piwnica tak
Pomieszczenia
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Liczba przedpokoi 1
Natalia Trestka

Natalia Trestka

CEO / Real Estate Agent
licencja: 28131

napisz.wiadomosc 88 ofert

opis.nieruchomosci

Mam przyjemność przedstawiać Państwu to ładne i przytulne mieszkanie znajdujące się w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Godula.

Nieruchomość umiejscowiona jest na drugim piętrze. Całe mieszkanie mierzy 53,4 m2 w którego skład wchodzi przestronny pokój połączony z kuchnią i jadalnią, ustawna sypialna wraz z dużą garderobą, przedpokój i łazienka. Całe mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane w 2020 roku. Do mieszkania przynależy także piwnica. Podczas remontu została wymieniona instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna oraz wszystkie okna. Co więcej, widoczne na zdjęciach sprzęty AGD oraz meble są w cenie mieszkania. W nieruchomości istnie możliwość założenia klimatyzacji.