Agent Remigiusz Drzewiecki

Cześć, nazywam się Grzegorz Róg i jestem nieszablonowym agentem nieruchomości. Codziennie swoją pracą pokazuję, że wybierając współpracę ze mną sprzedasz/kupisz/wynajmiesz nieruchomość szybciej i skuteczniej, w bezpieczny i wygodny sposób.

Z wyksztalcenia jestem nauczycielem i zaczynałem pracę w szkole, potem przez kilkanaście lat branża medyczna jako przedstawiciel medyczny oraz specjalista ds. sprzedaży sprzętu medycznego. Swoją skuteczność potwierdzałem na każdym stanowisku w sumie realizując ok. 170 planów sprzedaży. „Chemia” do nieruchomości przyszła nagle i niespostrzeżenie…, najpierw kupowałem i sprzedawałem wszystkie rodzinne mieszkania, potem pomnażałem kapitał inwestując w nieruchomości, wybudowałem swój wymarzony dom i tak mnie ten rynek nieruchomości wchłonął…

Lubię pracę z ludźmi i nie wyobrażam sobie innej. 20-lat doświadczeń w sprzedaży i w inwestowaniu w nieruchomości, postanowiłem wykorzystać na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję pośrednika nr 28307, codziennie buduje siatkę kontaktów pomagającą w pracy agenta, stale podnoszę swoje kwalifikacje zwłaszcza o aspekty prawne by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo klienta.

 Moją mocną stroną jest komunikacja z ludźmi, ambicja, solidność oraz wybitna organizacja pracy. Może to zabrzmi nieskromnie, ale posiadam ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne i pracy projektowej, szukam kreatywnych sposobów na zrealizowanie zadań a optymizm i poczucie humoru pomaga w codziennych wyzwaniach. 

 Obecnie jestem właścicielem firmy Nieruchomości za Rogiem Grzegorz Róg i współpracuję z prężną i nowoczesną agencją ENTE Nieruchomości Natalia Trestka, gdzie w każdej „trudnej sprawie” mam to szczęście bezpośredniego mentoringu prawniczki Natalii Trestki. 

 Poza pracą uwielbiam sport, sam uprawiałem wiele dyscyplin, obecnie pozostały tylko góry i triathlon. Lubię gotować i dobrze zjeść, ulubioną kuchnią jest azjatycka i włoska. Poza tym relaksują mnie kryminały i książki obyczajowe, a na wakacje najchętniej wybieram wyspy greckie. 

 Jeśli chciałbyś efektywnie inwestować w nieruchomości lub szukasz kogoś, kto pomoże Ci sprzedać, kupić lub wynająć Twoją posiadłość, zapraszam do kontaktu. 


Opinie

Tomasz Szczurek
Dziękujemy Panie Grzegorzu. Bardzo profesjonalne podejście, kultura i spokój który w takich sytuacjach jest potrzebny. Szybko sprzedane mieszkanie w cenie ofertowej. Godny zaufania, będziemy polecać.
Justyna Dybał
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! dziękuję
K P
Bardzo polecam! Wszystko przebiegło ekspresowo i prawidłowo, udało się kupić wymarzone mieszkanie!