Agent Natalia Trestka

Jestem właścicielem biura ENTE Nieruchomości, prawnikiem i pośrednikiem ds. nieruchomości z licencją nr 28313. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim, a obecnie jestem aplikantką adwokacką zgłębiają zagadnienia z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa lokatorskiego. Jestem członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Jestem osobą komunikatywną, ambitną i zorganizowaną. Na pierwszym miejscu stawiam indywidualne podejście do klienta oraz pełne zaangażowanie. Największą motywacją jest dla mnie uśmiech i zadowolenie klientów, którzy często polecają moje usługi dalej. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego też chętnie pogłębiam wiedzę i umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Poza pracą lubię aktywnie spędzać czas uprawiając sport lub tańcząc bachatę. W wolnych chwilach chętnie sięgam po książki o tematyce kryminalnej lub traktujące o rozwoju osobistym.


Opinie

Eva Ulrich 
Pani Natalia Trestka bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję sprzedaży mieszkania. Po pierwszej rozmowie niezwłocznie zdobyła profesjonalne zdjęcia i przygotowała ofertę, którą wystawiła na różnych portalach sprzedaży nieruchomości. W niespełna 2 tygodnie mieszkanie jest sprzedane!!! Pani Natalia Trestka przeprowadziła cały proces sprzedaży i zajęła się organizacją wszystkich formalności związanych ze sprzedażą. Od pierwszej rozmowy rozmowy zrobiła pani Natalia na mnie bardzo dobre, sympatyczne i profesjonalne wrażenie. Szczerze polecam współpracę i dziękuję.
Mateusz Baniak
Serdecznie polecam współpracę z Natalią Trestką. Pełen profesjonalizm i nieprzeciętne zaangażowanie. Zawsze służyła poradą, zawsze doskonale przygotowana i dyspozycyjna. Choć transakcja do łatwych nie należała, bo patrząc na rozpisaną strukturę właścicielską nieruchomości, za głowę łapali się w bankach, urzędach skarbowych i u notariuszy, to wiedząc, że p. Natalia trzyma pieczę nad sprawą byłem spokojny o końcowe powodzenie. Naprawdę szczerze polecam. Świetna Agentka!
Asia Owczarz
Polecam!!! Współpraca z panią Natalią Trestka przebiegła wzorowo. Pani Natalia wykazała się pełnym profesjonalizmem z przemiłym podejściem do klienta. Załatwiła wszelkie formalności i cała transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła bezstresowo. Wszystko wykonane z klasą i dużą cierpliwością. Serdecznie polecam!
Aleksandra Galasińska
Bardzo dziękuję pani Natalii TRESTKA za cierpliwość w prowadzeniu wszelkich spraw związanych z kupnem mieszkania, łącznie z wszystkimi sprawami po przekazaniu kluczy. Pani Natalia jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną do ostatniej chwili, jeszcze raz dziękuję, na pewno będę polecać
Renata S
Serdecznie dziękuję Pani Natalii Trestce za pomoc. Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w krótkim czasie udało mi się sprzedać mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Natalię całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna i zawsze dyspozycyjna. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Natalią.
Tomasz Pąchalski
Polecam! Bardzo rzetelne przygotowanie oferty, duże zaangażowanie w poszukiwanie klientów. Pani Natalia teraz to jako Agent prowadzące przez cały czas prowadzenia sprzedaży bardzo pomocna, profesjonalna i uprzejma. Spokój, cierpliwość i skromność pomaga ją w sprawnym i skutecznym budowaniu zaufania, co ważne dla obu stron transakcji. Duże umiejętności negocjacji rozwiązywania problemów, w pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji sprawiają że już nie chcesz współpracować z innymi agentami. Polecam współpracę z biurem, szczególnie z panią Natalią Trestka