Agent Bartłomiej Piszczek

Dlaczego nieruchomości? Zaczęło się… może zabrzmi dość dziwnie, ale OD SERIALU! W czasie, gdy na studiach musiałem podjąć decyzję, jaką specjalizację wybieram, byłem ogromnym fanem Theoppenheimgroup i nadal nim jestem ;)

Poza serialem, oczywiście w podjęciu decyzji wsparło mnie wiele osób, którym jestem za to ogromnie wdzięczny! Dodatkowo już wcześniej w moim życiu miałem okazję obserwować, jak wygląda praca pośrednika i na czym polega.

W genialnym zespole ENTE Nieruchomości jeden rok upłynął jak jeden dzień!

W moim życiu zawsze biorę odpowiedzialność za to, co robię, dlatego wszystko realizuję od A do Z. Przez życie idę z podniesionym czołem.

Każdego dnia dbam o rozwój osobisty, nieustannie staram się wychodzić ze swojej strefy komfortu, aby doświadczać nowych rzeczy, a tym samym zdobywać coraz większe sukcesy.

Głównie zajmuję się sprzedażą nieruchomości gruntowych, lokalowych oraz budynkowych. W branży nieruchomości działam od ponad roku, a już osiągnąłem sprzedaż za łączną kwotę ponad 3 400 000 złotych, która to kwota nieustannie rośnie.


Opinie

Żaneta Ostrowska
Ogromnie polecam współpracę z Ente Nieruchomości. Żadna firma nie obsłużyła mnie do tej pory tak profesjonalnie, jak i serdecznie. Współpraca z Panem Bartłomiejem była na najwyższym poziomie. Biuro sprzedało moją nieruchomość w 1,5 miesiąca oraz znalazło mi nowe mieszkanie w tym samym czasie (transakcja wiązana). Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezpiecznie
Grzegorz Kuryło
Polecam współpracę z biurem ENTE (szczególnie Pan Bartek). Kultura osobista oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Życzę rozwoju i do następnego aktu ;)
DiPi
Miałem to szczęście trafić na biuro nieruchomości pani Natalii w, którym można liczyć na pełne zaangażowanie na każdym etapie sprzedaży. Pan Bartłomiej potrafił rzeczowo i wyczerpująco odpowiedzieć na każde moje pytania i wątpliwości, był zaangażowany w sprawę i dostępny w każdym momencie. Dziękuję za ogromne zainteresowanie, za fachową, oraz profesjonalną współpracę całemu zespołowi ENTE NIERUCHOMOŚCI Szczerze polecam każdemu :)
Karina Pieczyk
Bardzo serdecznie, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Bartka. Bardzo szybko i skutecznie poradził sobie ze sprzedażą mojego mieszkania w tak trudnym aktualnie czasie. Cenne rady podczas zakupu aktualnego mieszkania także się bardzo przydały;)
Profesjonalizm w każdym calu!
Łukasz
Bardzo polecam! Była to moja pierwsza transakcja i z pomocą Pana Bartłomieja kupiłem wymarzone mieszkanie. Pani Natalia wszystko sprawdziła pod względem prawnym. Miałem pomoc przy kredycie, wszystkich zaświadczeniach, notariuszu po prostu mega!
Martin Ballon
Bardzo profesjonalne, rzetelne i etyczne podejscie do sprzedazy jak i wsparcia klienta. Szczerze Polecam!!